Właściwości i wymiary Electrolux Ehe6899ba

Electrolux Ehe6899ba to wielofunkcyjna, wysokiej jakości piekarnik kompaktowy z zabudowaną grzałką, która zapewnia optymalne warunki do pieczenia. Wymiary piekarnika to 59,4 cm szerokości, 59,4 cm głębokości i 45 cm wysokości, co czyni go idealnym wyborem do małych lub średnich kuchni. Piekarnik wyposażony jest w łatwo dostępny, przeglądany panel dotykowy, który pozwala na intuicyjną obsługę wyboru funkcji i ustawień. Ponadto, posiada sześć programów pieczenia, w tym opcje pieczenia beztłuszczowego i bezglutenowego. Elektrycznego zegara czasu pieczenia i automatycznego wyłączania, co zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Piekarnik jest również wyposażony w liczne funkcje ułatwiające czyszczenie, takie jak samoczyszczący się powierzchnia i naczynia żaroodporne, które można łatwo wyjąć i wyczyścić.

Ostatnia aktualizacja: Właściwości i wymiary Electrolux Ehe6899ba

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Płyta indukcyjna z serii 300 bardzo szybko podgrzewa stojące na niej powierzchnie garnków. Dzięki temu błyskawicznie przygotujesz swoje ulubione dania lub zagotujesz wodę, precyzyjnie kontrolując proces gotowania.

Indukcja – wygodna, szybka i bezpieczna

Technologia indukcyjna szybko i precyzyjnie dostarcza ciepło we właściwe miejsce, a przylegający obszar pozostaje chłodny i bezpieczny w dotyku. Ponadto natychmiast reaguje na zmiany ustawienia temperatury. Jej gładka powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.

Mistrzowskie menu na skinienie palcem

Oddzielne dotykowe elementy sterujące płyty indukcyjnej są wyposażone w przyciski „plus” i „minus”, aby umożliwiać precyzyjną regulację temperatury. Dotykowe sterowanie ustawieniami zapewnia pełną kontrolę nad procesem gotowania. Precyzja na każdym etapie przyrządzania potrawy jest gwarancją doskonałego smaku.

Zachowaj swoje ustawienia

Dzięki funkcji blokady Twoje ustawienia pozostaną niezmienione, nawet gdy panel zostanie przypadkowo dotknięty. Oznacza to także, że możesz bezpiecznie wycierać powierzchnię kuchenki, nie zakłócając procesu gotowania.

NASZE NAJINTELIGENTNIEJSZE ROZWIĄZANIE

System DelicateCare 900

Pralko-suszarka z pompą ciepła z serii 900 pozwoli prać i suszyć ubrania, nawet te z jedwabiu i ocieplane puchem. System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do każdego rodzaju tkaniny, dzięki czemu ubrania mają do 50% mniej zagnieceń.

NASZ NAJPOPULARNIEJSZY PRODUKT

System DualCare 700

System DualCare czyści ubrania w jednym cyklu łączącym pranie i suszenie. W zależności od tkanin i ciężaru odzieży dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby zapewnić odzieży najlepszą pielęgnację. Dzięki temu ubrania dłużej wyglądają i noszą się jak nowe.

System DelicateCare 900

Odzież jest odpowiednio pielęgnowana w każdym cyklu, z dostosowaną temperaturą i ruchem bębna

System UltraCare 800

Wstępnie miesza, rozpuszcza i w pełni aktywuje detergenty dla szybkiego i skutecznego prania

System DualCare 700

Automatycznie dostosowuje parametry cyklu do rodzaju tkanin i ciężaru ładunku

*Dostępne tylko w przypadku wybranych produktów

Przedłuż życie swoich ubrań i zadbaj o planetę
z Electrolux PerfectCare.

A.  Nowy kod QR. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji
B.  Klasa energetyczna
C.  Ważone zużycie energii na 100 cykli [kWh]
D.  Ważone zużycie wody na cykl [l]
E.  Klasa efektywności wirowania
F.  Klasyfikowana pojemność programu Eco
G.  Czas trwania programu Eco [godz. :min. ]
H.  Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

*Lewa część etykiety odnosci się do cyklu prania, prawa - do cyklu prania i suszenia.

W tym miejscu znajdziesz wskazówki, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie pralko-suszarki, a także informacje na temat naszych najważniejszych technologii. Pozwoli Ci to dokonać właściwego wyboru i lepiej zadbać o swoje ubrania!

Właściwości i wymiary Electrolux Ehe6899ba

Bezpośredni link do pobrania Właściwości i wymiary Electrolux Ehe6899ba

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Właściwości i wymiary Electrolux Ehe6899ba