Uwagi użytkownika Hitachi Ams 2300

Użytkownicy Hitachi Ams 2300 mogą cieszyć się najnowszymi funkcjami i technologiami, aby zwiększyć produktywność i wydajność. Ams 2300 oferuje wiele przydatnych funkcji, w tym zaawansowane narzędzia do zarządzania i monitorowania systemu, a także technologie wirtualizacji i wieloprocesorowości, co pozwala użytkownikom w pełni wykorzystać swój sprzęt. Dodatkowo, Ams 2300 oferuje wiele narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i ochrony danych, a także opcje do optymalizacji wydajności i bezpieczeństwa systemu. Użytkownicy mogą także skorzystać z wielu funkcji wymiany danych w celu współpracy z klientami i partnerami biznesowymi. Hitachi Ams 2300 to doskonały wybór dla firm, które chcą maksymalizować wydajność i wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Uwagi użytkownika Hitachi Ams 2300

Nowa platforma to pierwszy w branży kontroler pamięci masowych z dynamicznym równoważeniem obciążeń oraz podsystemem dyskowym z architekturą SAS
Hitachi Data Systems, firma zależna Hitachi Ltd. (NYSE: HIT), przedstawia nową linię systemów pamięci masowych klasy średniej o nazwie Hitachi Adaptable Modular Storage (AMS) 2000. Nowa platforma zawiera szereg technologii, które wcześniej były niedostępne w pamięciach masowych tej klasy. Oferuje ona lepszą wydajność, skalowalność, niezawodność i łatwość obsługi. Wszystko to z korzyścią dla klientów, którzy zyskują szansę wdrożenia zaawansowanej i jednocześnie atrakcyjnej kosztowo platformy.

Hitachi AMS Series 2000 oferuje wydajność nawet 4 razy wyższą od rozwiązań starszej generacji, a także możliwość konsolidacji połączeń SAN typu iSCSI, NAS oraz Fibre Channel. Rodzina AMS 2000 składa się z trzech modeli: Hitachi AMS 2100, Hitachi AMS 2300 i Hitachi AMS 2500. Rozwiązania te cechują się dostępnością na poziomie „pięć 9”, czyli 99, 999 procenta. Rodzina Hitachi AMS Series 2000 oferuje następujące rozwiązania technologiczne:

 • Dynamiczny kontroler równoważenia obciążeń Hitachi (Dynamic Load Balancing) – w przeciwieństwie do asymetrycznych kontrolerów tradycyjnych systemach pamięci masowych klasy średniej – eliminuje typowe wąskie gardła i „gorące punkty”, które mogą zmniejszyć czas odpowiedzi systemu wejścia/wyjścia. W tym celu prowadzony jest monitoring wykorzystania każdego kontrolera, co umożliwia dynamiczne włączanie równoważenia obciążeń.
 • Pierwszy w branży podsystem dyskowy 3Gb/s typu Serial Attached SCSI (SAS) zastosowany w platformie pamięci masowych klasy średniej. Technologia ta usuwa ograniczenia architektoniczne związane z przestarzałą topologią pętlową Fibre Channel. Nowe rozwiązanie jest w stanie obsłużyć do 32 wydajnych połączeń typu punkt-punkt o przepustowości 3 Gb/s każde w trybie full duplex, co w sumie daje przepustowość wynoszącą 9600 MB/s. Powoduje to olbrzymi wzrost transferu danych.
 • Funkcja „Spin down; Spin up” zmniejszająca zużycie energii. Gdy żadna aplikacja biznesowa nie wymaga dostępu do dysków twardych, są one wyłączane, a w chwili pojawienia się żądania – błyskawicznie uruchamiane. Biorąc pod uwagę rosnące ceny i zużycie energii przez centra danych, rozwiązanie to znacznie zmniejsza koszty przechowywania i dostarczania informacji, ograniczając także emisję związków węgla i koszty chłodzenia. Tworzy to idealne rozwiązanie dla klientów mających archiwalne dane o dużej objętości lub wirtualne biblioteki taśmowe, gdzie dostęp do danych jest stosunkowo rzadki.
 • Optymalizacja pod kątem środowisk serwerów wirtualnych. Rodzina Hitachi AMS 2000 eliminuje niedociągnięcia tradycyjnych platform pamięci masowych średniej wielkości w przypadku zastosowania technologii wirtualizacji serwerów, takich jak nierówna wydajność, problemy z przydzielaniem zasobów, a także ogólne problemy z jakością usług.
 • Mechanizm dynamicznego przydzielania przestrzeni (Thin Provisioning), który umożliwia przydzielanie wirtualnego miejsca na dyskach z uwzględnieniem przyszłych potrzeb aplikacji. Jeżeli pojawi się potrzeba zastosowania dodatkowych dysków fizycznych, można je dodać w późniejszym terminie, po niższym koszcie; samo wdrożenie odbywa się bez jakichkolwiek przerw w działaniu najważniejszych aplikacji.
 • „Średniej wielkości przedsiębiorstwa stoją przed dokładnie takimi samymi wyzwaniami jak większe podmioty. Z drugiej strony, oczekują mniejszej skali rozwiązań i bardziej przystępnej ceny. Niestety, branża pamięci masowych zdecydowanie zbyt często reagowała na to zapotrzebowanie, zdecydowanie ograniczając zestaw funkcji” – powiedział Mark Peters, analityk z Enterprise Strategy Group. „Nowy produkt AMS firmy Hitachi wywraca takie podejście do góry nogami. Firma zaoferowała system średniej wielkości, który łączy zaawansowaną funkcjonalność i przystępną cenę z elastycznością oraz łatwością obsługi. Podstawą szerokich możliwości systemu jest zastosowanie przez firmę Hitachi podsystemu dyskowego SAS w połączeniu z zaawansowanym kontrolerem typu symetryczny aktywny-aktywny. Wszystkie funkcje są dostępne za pomocą prostego w obsłudze interfejsu graficznego. ”

  John Mansfield, starszy wiceprezes ds. globalnej strategii i rozwoju rozwiązań pamięci masowych w Hitachi Data Systems, powiedział: „Hitachi Data Systems wykorzystuje swoją głęboką wiedzę z prac badawczo-rozwojowych, a także innowacyjne podejście do pamięci masowych, żeby zaoferować klientom najlepsze w klasie technologie i rozwiązania. Efektem tego jest łatwość zarządzania, niezawodność i skalowalność naszych produktów, które spełniają stale rosnące potrzeby klientów średniej wielkości. Hitachi AMS 2000 oferuje widoczne korzyści nie tylko w zakresie działalności biznesowej, ale także przyjazności centrum obliczeniowego dla środowiska. W czasach topniejących budżetów IT i wysokich kosztów energii, jest to niezwykle atrakcyjna propozycja, dzięki której Hitachi Data Systems szybciej zwiększy swoje udziały w rynku pamięci masowych średniej wielkości. ”

  Więcej informacji na temat oferty Hitachi Adaptable Modular System 2000 znajduje się na stronie http://www. html.

  Towar wysyłamy firmą KURIERSKĄ

  KOSZT WYSYŁKI:

  wpłata na konto - 0 zł

  za pobraniem - 0 zł

  odbiór osobisty - 0 zł

  PŁATNOŚĆI:

  Numer KONTA bankowego

  53203000451110000000455730

  Bank Gospodarki Żywnościowej S. A.

  W tytule przelewu proszę podać swój nick z Allegro i numer aukcji

  Zdjęcia salonu HITACHI

  Jesteśmy autoryzowanym serwisem i dilerem narzędzi HITACHI

  Witam Państwa na mojej aukcji. Zapraszam do zakupu:

  PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

  BRUZDOWNICA 

  firmy HITACHI model CM7MC NOWOŚĆ

  SPRZĘT JEST NOWY, NIEUŻYWANY w 100% oryginał.

  AUKCJA DOTYCZY SAMEJ BRUZDOWNICY.

  Na każdy produkt wystawiam F-vat lub paragon.

  Przedstawiam Państwu innowacyjne i niezwykłe urządzenie HITACHI

    promocja koszt dostawy i transportu GRATIS

   Dane techniczne:

   180mm / 35mm

   Lekkie i ergonomiczne konstrukcje.

   Największa w swojej klasie szerokość cięcia 45mm.

   Blokada wrzeciona ułatwiająca wymianę tracz.

   Rękojeść anty-wibracyjna (CM7MC)

    

   Maks. szerokość cięcia (mm) 45

   Maks. wysokość cięcia (mm) 35

   Moc znamionowa (W) 2300

   Średnica tarczy (mm) 180

   Gwarancja 2 lata dla zakupu konsumenckiego, 1 rok dla zakupu komercyjnego.

   PODPISANA KARTA GWARANCYJNA wraz z DOWODEM ZAKUPU

   Gwarant udziela gwarancji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na urządzenia na okres 24 (dwudziestu czterech) miesięcy dla Konsumentów oraz 12 (dwunastu) miesięcy dla Przedsiębiorców licząc od dnia sprzedaży.

   Warunki gwarancji elektronarzędzi

   1. Elektronarzędzia HITACHI są objęte gwarancją na okres:

   12 miesięcy - zakup na fakturę

   24 miesiące - zakup na paragon

   2. Gwarancją są objęte wyłącznie maszyny wprowadzone do obrotu na terenie Polski przez Hitachi Power Tools Polska Sp. z o. o.

   3. Gwarancja obejmuje wady fizyczne elektronarzędzia wynikające z wady użytego materiału lub złego montażu.

   4. Gwarancja będzie respektowana tylko i wyłącznie na podstawie oryginalnej, prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej dostarczonej wraz z dowodem zakupu. Prawidłowo wypełniona karta gwarancyjna powinna posiadać:

   - model maszyny

   - numer seryjny maszyny

   - datę sprzedaży

   - pieczęć punktu sprzedaży

   - podpis klienta

   5. Naprawa gwarancyjna będzie wykonana w terminie 14 dni roboczych liczonych od dnia dostarczenia elektronarzędzia do serwisu. W wyjątkowych przypadkach, gdy zachodzi konieczność sprowadzenia nietypowych części lub gdy naprawa wymaga dodatkowej ekspertyzy, termin naprawy może ulec wydłużeniu.

   6. Naprawa gwarancyjna powinna odbyć się w autoryzowanym lokalnym serwisie Hitachi ( adresy serwisów znajdują się na ostatniej stronie karty gwarancyjnej lub na www. hitachi-narzedzia. pl). W przypadku braku serwisu lokalnego, urządzenie należy przesłać do Serwisu Centralnego za pośrednictwem spedycji OPEK. W przypadku rezygnacji z naprawy w autoryzowanym lokalnym serwisie Hitachi i decyzji o odesłaniu reklamowanego elektronarzędzia do Serwisu Centralnego koszty przesyłki poniesie nadawca.

   7. Wszystkie naprawy w okresie gwarancyjnym muszą odbywać się w Autoryzowanym Serwisie Gwarancyjnym Hitachi i muszą być odnotowane w karcie gwarancyjnej.

   8. Gwarancja nie obejmuje elementów naturalnie zużywających się takich jak: uchwyty narzędziowe, zębatki, łożyska, paski napędowe, filtry, szczotki węglowe oraz przewody zasilające.

   9. Gwarancja nie przysługuje w następujących przypadkach:

   - elektronarzędzie było przeciążone ( jednoczesne spalenie wirnika i stojana).

   - uszkodzeń wynikłych z niewłaściwego lub niezgodnego z instrukcją i przeznaczeniem użytkowania elektronarzędzia.

   - uszkodzeń wynikłych z niewiedzy użytkownika.

   - uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad.

   - narzędzie było demontowane, lub naprawiane przez nieautoryzowany serwis.

   - narzędzie było użytkowane pomimo wystąpienia widocznego uszkodzenia.

   - w reklamowanym narzędziu brak tabliczki z numerem fabrycznym, lub gdy numer jest nieczytelny.

   10. W maszynach NR90GC, NR90GC2, NT65GS, NC40G w okresie gwarancji istnieje obowiązek stosowania tylko i wyłącznie oryginalnego gazu Hitachi ( numer katalogowy 753600).

   11. Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa kupującego do domagania się zwrotu utraconych zysków, oraz poniesionych kosztów w związku z awarią urządzenia.

   Gwarancja na sprzedany towar konsumpcyjny nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

   UWAGA:

   Jeżeli zauważysz zmiany w pracy narzędzia przerwij pracę i dostarcz je do najbliższego serwisu. Nie zastosowanie się do powyższego zalecenia powoduje utratę gwarancji.

   Kilka powodów, dla których warto kupić u mnie

   - jestem autoryzowanym dealerem wszystkich firm które wystawiam i nie tyko
   - mam SUPER NISKIE ceny!!!
   - wysyłam paczki 5 dni w tygodniu
   - kupując kilka przedmiotów na moich aukcjach płacisz tylko RAZ
   - posiadam autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
   - mam bardzo duże doświadczenie w branży elektronarzędziowej (18lat)
   - prowadzę duży salon w którym prowadzę sprzedaż detaliczną jak i hurtową.
   - mój towar jest zawsze sprawdzony i pewny
   - u mnie uzyskasz odpowiedź na wszystkie pytania (email, gadu-gadu,
   telefon)
   - udzielam wszelkich rad i pomagam dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb klienta
   - sprzedaję jedynie nowe towary, najwyższej jakości
   - wystawiam faktury VAT

   TAKIE RZECZY TYLKO W ERZE I W KEMER-TOOLS!

   JEŻELI NIE CHCESZ KUPIĆ KOTA W WORKU, NIE CHCESZ PRZEPŁACIĆ, I ŻĄDASZ

   OBSŁUGI NA NAJWYŻSZYM MOŻLIWYM POZIOMIE. TO DOBRZE TRAFIŁEŚ!!!

   Na innych moich aukcjach można znaleźć markowe elektronarzędzia!

   ZAPRASZAM!

   Hitach Data Systems, firma zależna Hitachi przedstawia nową linię systemów pamięci masowych klasy średniej o nazwie Hitachi Adaptable Modular Storage (AMS) 2000. Nowa platforma zawiera szereg technologii, które wcześniej były niedostępne w pamięciach masowych tej klasy. Oferuje ona lepszą wydajność, skalowalność, niezawodność i łatwość obsługi. Wszystko to z korzyścią dla klientów, którzy zyskują szansę wdrożenia zaawansowanej i jednocześnie atrakcyjnej kosztowo platformy.
   Hitachi AMS Series 2000 oferuje wydajność nawet 4 razy wyższą od rozwiązań starszej generacji, a także możliwość konsolidacji połączeń SAN typu iSCSI, NAS oraz Fibre Channel. Rodzina AMS 2000 składa się z trzech modeli: Hitachi AMS 2100, Hitachi AMS 2300 i Hitachi AMS 2500. Rozwiązania te cechują się dostępnością na poziomie „pięć 9”, czyli 99, 999 procenta. Rodzina Hitachi AMS Series 2000 oferuje następujące rozwiązania technologiczne:

   o Dynamiczny kontroler równoważenia obciążeń Hitachi (Dynamic Load Balancing) – w przeciwieństwie do asymetrycznych kontrolerów tradycyjnych systemach pamięci masowych klasy średniej – eliminuje typowe wąskie gardła i „gorące punkty”, które mogą zmniejszyć czas odpowiedzi systemu wejścia/wyjścia. W tym celu prowadzony jest monitoring wykorzystania każdego kontrolera, co umożliwia dynamiczne włączanie równoważenia obciążeń.

   o Pierwszy w branży podsystem dyskowy 3Gb/s typu Serial Attached SCSI (SAS) zastosowany w platformie pamięci masowych klasy średniej. Technologia ta usuwa ograniczenia architektoniczne związane z przestarzałą topologią pętlową Fibre Channel. Nowe rozwiązanie jest w stanie obsłużyć do 32 wydajnych połączeń typu punkt-punkt o przepustowości 3 Gb/s każde w trybie full duplex, co w sumie daje przepustowość wynoszącą 9600 MB/s. Powoduje to olbrzymi wzrost transferu danych.

   o Funkcja „Spin down; Spin up” zmniejszająca zużycie energii. Gdy żadna aplikacja biznesowa nie wymaga dostępu do dysków twardych, są one wyłączane, a w chwili pojawienia się żądania – błyskawicznie uruchamiane. Biorąc pod uwagę rosnące ceny i zużycie energii przez centra danych, rozwiązanie to znacznie zmniejsza koszty przechowywania i dostarczania informacji, ograniczając także emisję związków węgla i koszty chłodzenia. Tworzy to idealne rozwiązanie dla klientów mających archiwalne dane o dużej objętości lub wirtualne biblioteki taśmowe, gdzie dostęp do danych jest stosunkowo rzadki.

   o Optymalizacja pod kątem środowisk serwerów wirtualnych. Rodzina Hitachi AMS 2000 eliminuje niedociągnięcia tradycyjnych platform pamięci masowych średniej wielkości w przypadku zastosowania technologii wirtualizacji serwerów, takich jak nierówna wydajność, problemy z przydzielaniem zasobów, a także ogólne problemy z jakością usług.

   o Mechanizm dynamicznego przydzielania przestrzeni (Thin Provisioning), który umożliwia przydzielanie wirtualnego miejsca na dyskach z uwzględnieniem przyszłych potrzeb aplikacji. Jeżeli pojawi się potrzeba zastosowania dodatkowych dysków fizycznych, można je dodać w późniejszym terminie, po niższym koszcie; samo wdrożenie odbywa się bez jakichkolwiek przerw w działaniu najważniejszych aplikacji.

   „Średniej wielkości przedsiębiorstwa stoją przed dokładnie takimi samymi wyzwaniami jak większe podmioty. Z drugiej strony, oczekują mniejszej skali rozwiązań i bardziej przystępnej ceny. Niestety, branża pamięci masowych zdecydowanie zbyt często reagowała na to zapotrzebowanie, zdecydowanie ograniczając zestaw funkcji” – powiedział Mark Peters, analityk z Enterprise Strategy Group. „Nowy produkt AMS firmy Hitachi wywraca takie podejście do góry nogami. Firma zaoferowała system średniej wielkości, który łączy zaawansowaną funkcjonalność i przystępną cenę z elastycznością oraz łatwością obsługi. Podstawą szerokich możliwości systemu jest zastosowanie przez firmę Hitachi podsystemu dyskowego SAS w połączeniu z zaawansowanym kontrolerem typu symetryczny aktywny-aktywny. Wszystkie funkcje są dostępne za pomocą prostego w obsłudze interfejsu graficznego. ”

   John Mansfield, starszy wiceprezes ds. globalnej strategii i rozwoju rozwiązań pamięci masowych w Hitachi Data Systems, powiedział: „Hitachi Data Systems wykorzystuje swoją głęboką wiedzę z prac badawczo-rozwojowych, a także innowacyjne podejście do pamięci masowych, żeby zaoferować klientom najlepsze w klasie technologie i rozwiązania. Efektem tego jest łatwość zarządzania, niezawodność i skalowalność naszych produktów, które spełniają stale rosnące potrzeby klientów średniej wielkości. Hitachi AMS 2000 oferuje widoczne korzyści nie tylko w zakresie działalności biznesowej, ale także przyjazności centrum obliczeniowego dla środowiska. W czasach topniejących budżetów IT i wysokich kosztów energii, jest to niezwykle atrakcyjna propozycja, dzięki której Hitachi Data Systems szybciej zwiększy swoje udziały w rynku pamięci masowych średniej wielkości. ”

   Więcej informacji na temat oferty Hitachi Adaptable Modular System 2000 znajduje się na stronie http://www. html. 

   Uwagi użytkownika Hitachi Ams 2300

   Bezpośredni link do pobrania Uwagi użytkownika Hitachi Ams 2300

   Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

   Ostatnia aktualizacja Uwagi użytkownika Hitachi Ams 2300