Podręcznik konfiguracji i specyfikacji 4d Systems Gen4 Ft812 70t

Podręcznik konfiguracji i specyfikacji 4d Systems Gen4 Ft812 70t to kompletny zestaw narzędzi, narzędzi programistycznych i bibliotek, dzięki którym możesz tworzyć aplikacje dla sterowników 4D Systems Gen4 Ft812 70t. Podręcznik zawiera wszystkie niezbędne informacje i wytyczne dotyczące konfiguracji i tworzenia aplikacji dla tych sterowników, w tym podstawy programowania, protokoły komunikacyjne, biblioteki funkcji i narzędzia programistyczne. Podręcznik jest bardzo przydatny dla programistów, którzy tworzą aplikacje dla sterowników 4D Systems Gen4 Ft812 70t, ponieważ zawiera wszystkie niezbędne informacje i wytyczne, które ułatwiają tworzenie aplikacji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i specyfikacji 4d Systems Gen4 Ft812 70t

Nowe moduły wyświetlaczy gen4-FT81x wyprodukowane przez 4D Systems to gotowe rozwiązanie wykorzystujące kontrolery graficzne Bridgetek. Główne zalety? Łatwe i intuicyjne programowanie, wydajne zintegrowane środowisko programistyczne, wiele użytecznych funkcji oraz trzy dostępne wielkości wyświetlaczy.

Artykuł archiwalny opublikowany 05. 08. 2020. Niektóre informacje mogą być już nieaktualne i niezgodne ze stanem faktycznym. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.

W jednym z naszych artykułów opisaliśmy ostatnio funkcje kontrolerów układów graficznych FT81x.

Od wielu lat firma 4D Systems kojarzona jest z produkowanymi przez nią procesorami graficznymi. Do najbardziej znanych należą modele Picaso i Diablo 16, które nadal cieszą się popularnością na rynku i są wykorzystywane w różnego rodzaju urządzeniach.

Teraz również użytkownicy preferujący kontrolery graficzne Bridgetek FT81x znajdą coś dla siebie – siedem nowych, eleganckich modułów gen4-FT81x z wyświetlaczem 4, 3”, 5” i 7”.

Wśród nich znaleźć można modele z rezystancyjnym lub pojemnościowym panelem dotykowym, wyposażonym w często poszukiwaną przez użytkowników czarną ramkę maskującą ze szkła, umożliwiającą łatwy montaż na panelu przednim poprzez przytwierdzenie do odpowiedniego otworu.

Moduły oparte na układach scalonych FT812 i FT813 pozwalają na opracowanie (przy minimalnym nakładzie pracy) potężnej aplikacji graficznej, którą cechować będą niskie wymagania w zakresie wydajności procesora głównego. Bridgetek udostępnia bezpłatnie EVE Screen Designer (ESD)

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek w przeszłości, lepszą opcją jest korzystanie z gotowego modułu niż opracowywanie własnego rozwiązania, zwłaszcza dla małych i średnich serii produkcyjnych.

Nowe moduły gen4-FT81x znaleźć można bezpośrednio w naszym magazynie.

Jeśli poszukujesz dodatkowych informacji na temat produktów 4D Systems, skontaktuj się z nami pod adresem info@soselectronic. pl

Specyfikacja:

 • Ekran LCD TFT z rezystancyjnym lub pojemnościowym panelem dotykowym
 • Wyjście audio Mono PWM (modulacja szerokości impulsów) z oddzielnym wzmacniaczem
 • Wbudowany silnik przetwarzania wideo FTDI FT812 lub FT843
 • 64-głosowy polifoniczny syntezator dźwięku
 • Kontrola zaciemniania podświetlenia LCD (za pomocą PWM)
 • Dekodowanie JPEG i M-JPEG
 • Pojedyncze zasilanie 5, 0 V

Nie przegap tych artykułów!

Czy spodobały Ci się nasze artykuły? Nie przegap żadnego! Zajmiemy się wszystkim za Ciebie i chętnie sami Ci je dostarczymy.

Data publikacji 05.
W przypadku użycia artykułu na Waszej stronie, prosimy również podać jego źródło: https://www. pl/articles/4d-systems/gotowe-do-uzycia-moduly-z-kontrolerami-graficznymi-ft81x-2471

Wyświetlacz: TFT; 7"; 800x480; Wymiary okna: 153, 84x85, 63mm; 5VDC

Oznaczenie producenta: GEN4-FT812-70T

Symbol TME: GEN4-FT812-70T

Producent

4D Systems

Typ wyświetlacza

TFT

Rodzaj wyświetlacza

graficzny

Przekątna ekranu

7"

Rozdzielczość wyświetlacza

800x480

Liczba kolorów

16, 7M

Wymiary okna (wys. x szer. )

153, 84x85, 63mm

Wymiary

187x102, 1x8, 3mm

Temperatura pracy

-20... 70°C

Jasność

400cd/m2

Mikrokontroler

FT812

Pojemność pamięci RAM

1MB

Właściwości wyświetlaczy

 • dotykowy panel rezystancyjny
 • inteligentny

Zawartość zestawu

 • gen4-Breakout Board
 • kabel 30pin FFC
 • moduł wyświetlacza

Masa brutto296. 6 g

Certyfikaty

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o. o. jest importerem produktów tej marki

Ilość (Wielokrotność: 1)

Zapytaj o cenę dla większej ilości

Sposób i koszty dostawy

Płatności

Dokumentacja nie jest aktualizowana automatycznie, jednak dokładamy wszelkich starań, żeby udostępniać najnowsze wersje dokumentów.

Podręcznik konfiguracji i specyfikacji 4d Systems Gen4 Ft812 70t

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i specyfikacji 4d Systems Gen4 Ft812 70t

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i specyfikacji 4d Systems Gen4 Ft812 70t