Podręcznik dla pracowników Haier Pd 203gaa

Podręcznik dla pracowników Haier Pd 203gaa jest niezbędnym narzędziem do zapoznania się z zakresami obowiązków, polityką i procedurami firmy Haier. Zawiera wyczerpujące informacje na temat wszystkich aspektów zarządzania zasobami ludzkimi, w tym: zatrudnianie, wynagradzanie, szkolenie i rozwój, zarządzanie czasem pracy, nadzór i monitorowanie, nagradzanie i motywowanie, wprowadzanie nowych pracowników i procedury odchodzenia pracowników. Podręcznik jest kluczowym elementem skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi, ponieważ ma na celu wyjaśnienie polityki i procedur firmy, a także wzmocnienie wszystkich pracowników w ich dążeniu do osiągania celów.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla pracowników Haier Pd 203gaa

opis

Occupational Safety and Health (OSH)
Periodic Training for Office Workers
English version
in compliance with Polish Law Regulations
TRAINER’S GUIDE
(with electronic supplement)

Praktyczny zestaw niezbędny do prowadzenia szkoleń okresowych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników biurowych – w języku angielskim. Pakiet składa się z:

 • prezentacji w formacie PDF,
 • podręcznika dla prowadzącego szkolenie wraz ze szczegółowym komentarzem do każdego ze slajdów,
 • dodatkowych materiałów, pomocnych przy przeprowadzaniu z uczestnikami szkolenia praktycznych ćwiczeń.

Całość została przygotowana w języku angielskim. Uzupełnienie stanowi angielsko-polski słowniczek z tłumaczeniem przydatnych terminów zawartych w materiałach szkoleniowych.

UWAGA! Suplement elektroniczny, stanowiący uzupełnienie publikacji, zawierający prezentację, tekst podręcznika oraz materiały dodatkowe, w formie plików PDF, należy pobrać poprzez internet. Szczegółowa instrukcja postępowania zamieszczona jest w książce. Zainstalowanie suplementu wymaga systemu operacyjnego Windows.

Zakres szkolenia jest zgodny z obowiązującymi przepisami, jego przewidywany czas to 8 godzin lekcyjnych. Szkolenie jest podzielone na cztery równe części (po 90 minut), obejmujące następującą tematykę:

CZĘŚĆ 1.

 1. Definicja i historia bezpieczeństwa i higieny pracy
 2. Podstawy prawne i organy kontrolne
 3. Prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy
 4. Szkolenia BHP
 5. Profilaktyczna opieka medyczna
 6. Ochrona pracy młodocianych i kobiet

CZĘŚĆ 2.

 • Zagrożenia w środowisku biurowym
 • Wypadki przy pracy
 • Wypadki w drodze z lub do pracy
 • Choroby zawodowe
 • Działania prewencyjne
 • CZĘŚĆ 3.
 • Wymagania dla pomieszczeń pracy biurowej
 • Ergonomia biurowego stanowiska pracy
 • Zdrowe nawyki przy pracy z komputerem
 • Ćwiczenia oczu i ćwiczenia rozciągające
 • CZĘŚĆ 4.
 • Zasady udzielania pierwszej pomocy
 • Procedury postępowania w razie pożaru
 • Każda z części zakończona jest krótkim powtórzeniem wiadomości w formie pozwalającej unaocznić uczestnikom szkolenia praktyczne zastosowanie zdobytych w danej części wiadomości.

  o autorze

  Małgorzata Sulestrowska

  Absolwentka Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego i studiów podyplomowych z zakresu BHP na Politechnice Gdańskiej. Posiada uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej oraz ratownika kwalifikowanej pierwszej pomocy. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla pracowników w korporacjach międzynarodowych w Polsce i za granicą – w języku polskim i angielskim. Jest współwłaścicielką firmy Promeda Sp. z o. o. zajmującej się świadczeniem usług BHP i medycyny pracy.

  Poradnik dla pracowników odgrywa istotną rolę w budowaniu marki firmy. To także przydatne narzędzie, które może szybko pomóc nowicjuszom w zapoznaniu się z firmą. W dzisiejszych czasach podręczniki dla pracowników online stają się coraz bardziej popularne ze względu na ich przenośne, ekonomiczne, udostępniane i edytowalne zalety. Wygodne i skuteczne jest stworzenie takiego z potężnymi twórcami podręczników dla pracowników. Następnie wybieramy 7 najlepszych przykładowe pliki PDF z podręcznikami dla pracowników za inspirację.

  Najlepsze Kreator podręcznika pracownika – FlipHTML5

  FlipHTML5 może z łatwością przekonwertować plik PDF na internetową książkę przewracania z efektami przewracania stron. Możesz dostosować czcionkę, motyw, kolor i układ swojego podręcznika za pomocą FlipHTML5. Możesz także osadzać zdjęcia i filmy z aktywności w swoim podręczniku online, co może pomóc nowym pracownikom zapoznać się z historią ich firmy. Jeśli chcesz zachować prywatność swojego podręcznika HR, FlipHTML5 umożliwia skonfigurowanie uprawnień do jego przeglądania.

  Utwórz podręcznik dla pracowników


  7 HR, które musisz zobaczyć, przykładowe dokumenty PDF z podręcznikiem dla pracowników

  Uczmy się z poniższych 7 przykładów najlepszych podręczników dla pracowników. Następnie spróbuj stworzyć interaktywny podręcznik dla pracowników, aby zaangażować nowych pracowników.

  1. IQ Legal Training Ltd Podręcznik dla pracowników

  Poradnik HR podzielony jest na 17 rozdziałów, które kompleksowo wyjaśniają wszystkie zasady dotyczące wynagrodzenia, urlopów, szkoleń, świadczeń. Rozsądny układ tekstu i diagramów sprawi, że Twoja książka będzie bardziej profesjonalna. Wyważone teksty i ilustracje nie będą powodować zmęczenia oczu.

  2. com/qzwu/obyp" rel="nofollow">Podręcznik dla pracowników Uniwersytetu Jumeira

  Ten przykładowy podręcznik dla pracowników z 75 stronami został udostępniony na stronie internetowej FlipHTML5. Przejrzysty spis treści może pomóc pracownikom szybko znaleźć potrzebną stronę. Zastosowanie pięknego motywu w podręczniku HR sprawi, że będzie on bardziej atrakcyjny. FlipHTML5 zapewnia użytkownikom różnego rodzaju szablony i motywy.

  3. com/soime/qlwk" rel="nofollow">ANNSSS APPAREL CO. Podręcznik pracownika

  Ten 21-stronicowy podręcznik HR składa się w sumie z 7 rozdziałów. Prezentowanie zdjęć wysokiego szczebla przywództwa umożliwia nowym pracownikom poznanie schematu organizacyjnego firmy. Wykwintna okładka może przyciągnąć zainteresowanie innych, aby ją otworzyć.

  4. com/altuj/zshx" rel="nofollow">Podręcznik pracownika McBride Retail Group

  Ten przykładowy podręcznik HR składa się z 12 rozdziałów. Podobnie jak w tym podręczniku, możesz również umieścić kilka powiązanych zdjęć w swojej książce online, aby przedstawić więcej informacji nowym pracownikom. Powiązanie logo z witryną Twojej firmy zwiększy ruch w Twojej witrynie. com/learning-center/wp-content/uploads/2022/04/4. com/learning-center/wp-content/uploads/2022/04/4-300x167. com/learning-center/wp-content/uploads/2022/04/4-768x427. com/learning-center/wp-content/uploads/2022/04/4-18x10. png 18w" sizes="(max-width: 850px) 100vw, 850px"/>

  5. Przykładowy podręcznik dla pracowników w formacie PDF

  Ten przykładowy podręcznik HR zawiera szablon podręcznika pracownika dla użytkowników. Możesz łatwo stworzyć instrukcję dla pracowników, po prostu wypełniając informacje o swojej firmie.

  6. Modelowy podręcznik dla pracowników dla małych firm

  Główne punkty tego podręcznika można zobaczyć w spisie treści, który szczegółowo przedstawia zobowiązania w miejscu pracy, zasady obecności, wyniki pracy, świadczenia itp. Wybranie zdjęcia wnętrza Twojej firmy na okładkę poradnika HR stworzy harmonijną atmosferę.

  7. entrata. com/docs/employeehandbook. pdf" rel="nofollow">Podręcznik pracownika Entrata PDF

  Stosowanie czerwonych czcionek w celu wyróżnienia tytułów różniących się od głównej części tekstu jest tak sprytne. Świetnym pomysłem jest również użycie cieniowania postaci w jasnych kolorach, aby podkreślić kluczowe punkty.

  Wniosek

  Mamy nadzieję, że zainspirują Cię powyższe przykładowe pliki PDF z podręcznikami dla pracowników przeznaczone dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na wykonanie podręcznika HR. Konwertowanie plików PDF na podręcznik pracownika online za pomocą FlipHTML5 kosztuje mniej niż drukowanie. Ponadto w razie potrzeby aktualizuj zawartość na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu i czasie. Po utworzeniu FlipHTML5 pozwala udostępniać swoje dzieło pracownikom za pośrednictwem e-maili, linków i kodów QR.

  Przykład podręcznika dla pracowników

  Stwórz angażujący podręcznik dla pracowników

  Wersja kontrastowa

  ZalogujMenu

  "

  Uniwersytet Jagielloński

  Pomiń baner

  Inspektor Ochrony Danych

  • Uniwersytet Jagielloński/
  • Inspektor Ochrony Danych/
  • Druki/
  • Obowiązki informacyjne - konferencje, badania i inne

   Pliki do pobrania

   docx

   Informacja o fotografowaniu i filmowaniu wydarzenia

   Klauzula informacyjna wraz ze zgodą - wzór ogólny

   Klauzula "Pozostańmy w kontakcie"

   EN - klauzula wraz ze zgodą

   EN - klauzula informacyjna - ogólna

   EN - klauzula przekazywanie danych

   Konferencje - obowiązek informacyjny

   EN - Konferencje - obowiązek informacyjny

   Oświadczenie uczestnika publicznej obrony doktorskiej

   Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych - rejestracja obrazu i dźwięku podczas egzaminu

   EN - Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych - rejestracja obrazu i dźwięku podczas egzaminu

   Klauzula informacyjna dla uczestnika rekrutacji do szkoły doktorskiej

   EN - Klauzula informacyjna dla uczestnika rekrutacji do szkoły doktorskiej

   Klauzula informacyjna dla doktoranta szkoły doktorskiej

   EN - Klauzula informacyjna dla doktoranta szkoły doktorskiej

   Klauzula do ewidencji osób odwiedzających budynki UJ

   Klauzula informacyjna dla uczestnika konkursu

   EN - Klauzula informacyjna dla uczestnika konkursu

   Klauzula informacyjna dla Kontrahenta

   EN - Klauzula informacyjna dla Kontrahenta

   Klauzula informacyjna dla postępowań ws. nadania stopnia doktora lub doktora habilitowanego

   Klauzula do wniosku o dostęp do informacji publicznej

   Klauzula informacyjna wraz ze zgodą na przetwarzanie danych uczestnika badania naukowego

   doc

   Klauzula informacyjna dla uczestnika badania naukowego otrzymującego odpłatność za udział w badaniu

   Klauzula informacyjna dot. dobrowolnego przekazania informacji o zaszczepieniu

   EN_Klauzula informacyjna dot. pl/documents/138774264/142530079/2023. 01. 03_Klauzula+nostryfikacja. docx/9020761c-74b0-476a-a1b1-1e1ec952cd3a">

   Klauzula informacyjna - postępowanie nostryfikacyjne

   Wizerunek

   EN - wizerunek

   EN - wizerunek pracownicy

   Wizerunek pracownicy

   Wizerunek ogólny

   Wzory umów i regulaminów

   Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych

   EN - Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych

   Wzór umowy o współadministrowaniu danymi osobowymi

   Wzór umowy o współadministrowaniu danymi osobowymi - KONFERENCJE

   Wzór regulaminu - wydarzenia organizowane w UJ

   Dokumentacja ochrony danych w UJ

   Zał. nr 7 do Polityki Bezpieczeństwa - Wykaz budynków

   Zał. nr 8 do Polityki Bezpieczeństwa - Wykaz zbiorów danych

   Zał. nr 9 do Polityki Bezpieczeństwa - Opis struktury zbiorów danych

   Zał. nr 10 do Polityki Bezpieczeństwa - Upoważnienie do przetwarzania danych

   pdf

   EN - Zał. pl/documents/138774264/142525721/Ewidencja_osob_upowaznionych_Zalacznik_nr_11_do_Polityki_Bezpieczenstwa. docx/0cb260e6-5079-4997-bd49-4c0c2abb7ba2">

   Zał. nr 11 do Polityki Bezpieczeństwa - Ewidencja osób upoważnionych

   Zał. nr 12 do Polityki Bezpieczeństwa - Informacja o przekazywaniu danych

   Zał. nr 13 do Polityki Bezpieczeństwa - Określenie środków technicznych

   Rejestr naruszeń i incydentów

   Zamówienia publiczne i zapytania ofertowe

   DZP Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

   DZP Załącznik do oferty

   DZP Obowiązek informacyjny - zapytanie ofertowe

   DZP Klauzula informacyjna do umowy na wykonanie projektu

   Rekrutacja, zatrudnienie, umowy cywilno-prawne

   Kandydat do pracy - informacja o przetwarzaniu danych

   EN - Kandydat do pracy - informacja o przetwarzaniu danych

   Pracownik - oświadczenie o odbyciu szkolenia

   Pracownik - informacja o przetwarzaniu danych osobowych

   EN - Pracownik - informacja o przetwarzaniu danych osobowych

   Umowy cywilno-prawne - rekrutacja

   Umowy cywilno-prawne - informacja o przetwarzaniu danych osobowych

   EN - Obowiązek informacyjny do umów cywilno-prawnych

   Klauzula informacyjna w postępowaniu dyscyplinarnym

   Jak wypełniać upoważnienie

   IT9105 Instrukcja dla DSO

   Pracownik administracyjny CM

   Pracownik administracyjny UJ

   Pracownik administracyjny CM i UJ

   Prowadzący zajęcia CM

   Prowadzący zajęcia UJ

   Prowadzący zajęcia CM i UJ

   Materiały edukacyjne

   Art 49 RODO. Wytyczne Komisji Europejskiej

   Zmiany w Kodeksie Pracy w związku z RODO

   Poradnik dla szkół

   Przewodnik po RODO w służbie zdrowia

   Wskazówki PUODO dotyczące wykorzystywania monitoringu

   RODO w praktyce Biur Karier - prezentacja IOD UJ z Konferencji Biur Karier, Szczecin 25. 05. 2019 r.

   Poradnik UODO "Obowiązki administratorów związane z naruszeniami danych osobowych"

   Podręcznik dla pracownika "Ochrona danych osobowych w UJ"

   EN_Podręcznik dla pracownika "Ochrona danych osobowych w UJ"

   Praca i nauka zdalna - przepisy wewnętrzne

  Podręcznik dla pracowników Haier Pd 203gaa

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla pracowników Haier Pd 203gaa

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla pracowników Haier Pd 203gaa