Instrukcja użytkowania i montażu Bosch Wtg8620xcl

Instrukcja użytkowania i montażu Bosch WTG8620XCL zawiera wszystkie informacje niezbędne do używania i montażu tego modelu suszarki. Przewodnik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące montażu, podłączenia i uruchomienia suszarki, a także informacje o konserwacji i czyszczeniu. Instrukcja zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa, prosimy więc o dokładne przeczytanie tej sekcji i postępowanie zgodnie z wytycznymi. Instrukcja zawiera również wskazówki dotyczące używania funkcji specjalnych, takich jak pranie wstępne i odświeżanie. Każdego roku należy również przeprowadzić kontrolę techniczną suszarki, aby upewnić się, że jest ona w dobrym stanie technicznym i zgodna z wymogami bezpieczeństwa. Instrukcja użytkowania i montażu Bosch WTG8620XCL zawiera wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego używania i montażu tego modelu suszarki.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja użytkowania i montażu Bosch Wtg8620xcl

Montaż płyty gazowej - umów wizytę.

Montaż płyty gazowej to coś, co zawsze powinno być wykonywane przez montera-specjalistę. Serwis urządzeń gospodarstwa domowego marki Bosch szybko i niezawodnie naprawi usterkę twojego urządzenia marki Bosch w rozsądnej cenie. Wystarczy zadzwonić do specjalistów w naszym serwisie urządzeń gospodarstwa domowego marki Bosch dla płyt grzewczych i piekarników. Możesz skontaktować się z nimi pod numerem 42 271 5555 w godzinach 7:00-22:00, 7 dni w tygodniu. Możesz także umówić online wizytę w celu montażu swojej płyty gazowej w dogodnym dla Ciebie terminie. Zarezerwuj online swój termin już teraz, a my błyskawicznie przeprowadzimy montaż Twojej płyty gazowej.

więcej

Kontakt i Informacje

  • Powrót

Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej

Przejdź do wyszukiwarki

Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Instrukcja użytkowania i montażu Bosch Wtg8620xcl

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja użytkowania i montażu Bosch Wtg8620xcl

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja użytkowania i montażu Bosch Wtg8620xcl