Instrukcja montażu obudowy Canon Scangear Cs U 6 2

Instrukcja montażu obudowy Canon Scangear CS U 6 2 jest szczegółowym przewodnikiem po procesie instalacji obudowy do skanera Canon. Instrukcja zawiera dokładne kroki, które należy wykonać, aby zainstalować obudowę w czytniku Canon. Instrukcja zawiera również informacje na temat komponentów wymaganych do instalacji obudowy i instrukcji bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas instalacji. Za pomocą instrukcji montażu obudowy Canon Scangear CS U 6 2 użytkownicy mogą mieć pewność, że ich skaner został zainstalowany we właściwy sposób i jest gotowy do użycia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu obudowy Canon Scangear Cs U 6 2

Pobieranie sterowników, oprogramowania sprzętowego i podręczników oraz dostęp do zasobów pomocy technicznej i rozwiązywania problemów

Wybierz posiadany skaner CanoScan, Canoscan LiDE lub inny poniżej, aby uzyskać dostęp do najnowszych plików do pobrania, w tym oprogramowania, podręczników, sterowników i oprogramowania układowego. Możesz również przejrzeć często zadawane pytania i ważne informacje dotyczące posiadanego skanera.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury napraw

lub

Pobieranie sterowników, oprogramowania i instrukcji obsługi

Aby uzyskać dostęp do zasobów wymienionych powyżej (i nie tylko), w tym do aplikacji, oprogramowania układowego, sekcji często zadawanych pytań i kodów błędów, wyszukaj swój produkt poniżej lub wybierz jedną z naszych popularnych grup produktów.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

W celu uzyskania wsparcia możesz również przejrzeć nasze strony dotyczące pomocy technicznej dla firm.

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury naprawlub

Możesz skanować oryginały, uruchamiając sterownik Color Network ScanGear 2 z poziomu aplikacji, takiej jak Adobe Photoshop albo Microsoft Office Word. Zeskanowane dokumenty mogą być edytowane lub zapisane z wykorzystaniem funkcji danej aplikacji. Przed przystąpieniem do pracy należy przeprowadzić określone czynności dla Color Network ScanGear 2. Przygotowanie do eksploatacji Color Network ScanGear 2

Aby uzyskać więcej informacji na temat środowisk systemowych w których Color Network ScanGear 2 może być wykorzystywane, patrz dział Pomoc dla Color Network ScanGear 2.

W zależności od wykorzystywanej wersji systemu Windows, ekrany Color Network ScanGear 2 ukazane w tym rozdziale mogą się różnić od rzeczywistych.

Uruchomienie Color Network ScanGear 2 wymaga korzystania z aplikacji kompatybilnej z TWAIN. Sprawdź dział Pomoc danej aplikacji, aby sprawdzić czy jest ona kompatybilna z TWAIN.

Pomoc dla Color Network ScanGear 2

Naciskając na [Help]  [Color Network ScanGear 2 Help] na ekranie Color Network ScanGear 2 można wyświetlić ekran Pomoc. Aby uzyskać więcej informacji na tematy nieopisane w instrukcji Podręcznik użytkownika, wraz z funkcjami sterownika i ustawieniami tych funkcji, patrz dział Pomoc.

Przygotowanie do eksploatacji Color Network ScanGear 2

Po zainstalowaniu Color Network ScanGear 2 na komputerze (Instalacja sterowników), należy postępować zgodnie z poniższymi procedurami, aby połączyć Color Network ScanGear 2 z urządzeniem.

1

Naciśnij na [Start] [All Programs] [Color Network ScanGear 2]  [Color Network ScanGear 2 Tool].

2

Wyszukaj urządzenie.

Wprowadzanie adresu IP albo nazwy hosta urządzenia

1

Naciśnij na [Specify Address] i wprowadź adres IP urządzenia lub nazwę hosta urządzenia w polu tekstowym [IP Address or Host Name]. gif" alt=""/>Automatyczne wyszukiwanie urządzenia

Kliknij [Search for Scanners on the Network].

2

Wybierz [IP Address] lub [IP Address or Host Name] z poziomu rozwijalnej listy [Address Displayed in Search Result] i naciśnij na [Search].

3

Naciśnij, aby wybrać urządzenie z pola listy [Search Results].

3

Kliknij [OK].

Ekran [Select Scanner] zostanie zamknięty.

4

Sprawdź, czy urządzenie zostało wybrane i naciśnij na [Exit].

Aby sprawdzić, czy urządzenie może być prawidłowo połączone, naciśnij na [Test Connection]. canon/USRMA-4121-zz-CS-475-plPL/contents/images/book_images/b_S01037_C. gif" alt=""/>

Instrukcja montażu obudowy Canon Scangear Cs U 6 2

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu obudowy Canon Scangear Cs U 6 2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu obudowy Canon Scangear Cs U 6 2