Informacje o usługach Dewalt D28810

Dewalt D28810 to wielofunkcyjny piła stołowa, która jest idealna do cięcia zarówno drewna, jak i tworzyw sztucznych. Posiada ona dwa ruchome podpórki, które pozwalają na precyzyjne ustawienie materiału do cięcia. Urządzenie jest wyposażone w podwójny silnik o mocy 1000 W, który generuje maksymalną prędkość obrotową do 4500 obr/min. Jest ono także wyposażone w gumowe nakładki, dzięki czemu można je wygodnie przenosić. Dodatkowo, Dewalt D28810 wyposażony jest w liczne bezpieczniki, które zapobiegają uszkodzeniom mechanicznym. Urządzenie ma także bezstopniową regulację głębokości i szerokości cięcia, co pozwala mu na elastyczne dostosowanie się do różnych zastosowań.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o usługach Dewalt D28810

Marka DeWalt – opis i jej historia

Korzenie marki DeWalt sięgają lat ’20 ubiegłego stulecia, kiedy to amerykański przedsiębiorca i wynalazca, Raymond Elmer DeWalt, opracował pierwszą na świecie pilarkę ramieniową. Projekt ten okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, przyciągając tym samym do Raymonda rzesze klientów chcących zakupić jego wynalazek. W związku z tym Amerykanin postanowił założyć własną firmę, którą nazwał od własnego nazwiska.

Przedsiębiorstwo na przestrzeni lat dynamicznie się rozwijało, jednak jedno pozostawało niezmienne – wysoka jakość narzędzi DeWalt. To właśnie tym atrybutem żółto-czarne sprzęty zaskarbiły sobie uznanie profesjonalistów, stanowiąc jednocześnie silną konkurencję dla niemieckich oraz japońskich marek narzędziowych.

DeWalt może również poszczycić się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma kładzie ogromny nacisk na rozwój technologii akumulatorowej, czego efektem było między innymi powstanie technologii FlexVolt pozwalającej baterii automatycznie zmieniać napięcie wyjściowe baterii z 18V na 54V.

System FlexVolt umożliwia korzystanie z bezprzewodowych sprzętów o wysokiej wydajności, takich jak pilarki ukosowe oraz stołowe, młoty wyburzeniowe SDS Max, a nawet ręczne przecinarki do betonu i twardych materiałów. Co więcej, baterie pracujące w technologii FlexVolt mogą również służyć do zasilania mniejszych narzędzi DeWalt z serii XR, wymagających napięcia 18V, minimalizując tym samym koszty skompletowania zestawu akumulatorów.

Narzędzia ręczne DeWalt

Chociaż DeWalt słynie z produkcji profesjonalnej klasy elektronarzędzi, to w ofercie tej firmy można znaleźć także szerokie spektrum narzędzi ręcznych. Pod szyldem żółto-czarnej marki produkowane są między innymi młotki, łomy, dłuta, nożyce do cięcia blachy, ściski stolarskie, wkrętaki czy zszywacze ręczne.

Szczególnie ciekawie prezentują się uniwersalne dłuta produkowane przez koncern DeWalt, przy pomocy których można z łatwością obrabiać drewno. Są one wyposażone w ergonomiczną rękojeść, która zapewnia pewny i bezpieczny chwyt. Ostrza dłut wykonywane są z hartowanej stali węglowej, co znacząco wydłuża ich żywotność.

DeWalt może także poszczycić się wytrzymałymi narzędziami wyburzeniowymi. Przemyślana konstrukcja łomów, młotków oraz łap uniwersalnych ułatwia wykonywanie rozbiórek, przyśpieszając tym samym postęp prac remontowych.

Elektronarzędzia DeWalt

Zdecydowanie najpopularniejszą grupą produktów marki DeWalt są elektronarzędzia. Kierowane są one przede wszystkim do sektora profesjonalnego, jednak doskonale sprawdzają się także w zastosowaniach amatorskich oraz hobbystycznych. Żółto-czarne sprzęty dobrze radzą sobie z codziennymi wyzwaniami budowlanymi, a ich ergonomiczny kształt pozwala na wielogodzinną pracę bez nadmiernego zmęczenia.

Na tle swojej konkurencji elektronarzędzia DeWalt wyróżniają się podwyższoną odpornością na zapylenie oraz przypadkowe zachlapanie. Nie można im także odmówić mocy oraz uniwersalności, czego najlepszym przykładem może być akumulatorowa wiertarko-wkrętarka DCD996. Została ona wyposażona w wydajny, bezszczotkowy silnik, którego moc użyteczna wynosi aż 820 watów. Zapewnia to użytkownikowi do dyspozycji maksymalny moment obrotowy sięgający aż 95 Nm. Sprzęt może pracować z prędkością obrotową regulowaną w 3 zakresach – 0-450/1300/2000 obr. /min. Wiertarka posiada wbudowany mechanizm udarowy, umożliwiający wykorzystywanie jej do wiercenia w betonie oraz ścianach zbudowanych z twardych materiałów.

Produktem godnym polecenia jest także szlifierka kątowa DeWalt DCG405P2. Urządzenie to również zasilane jest bateryjnie, dzięki czemu może być wykorzystywane w miejscach pozbawionych dostępu do prądu. Sercem kątówki jest silnik bezszczotkowy zapewniający długą pracę na pojedynczej baterii i umożliwiający uzyskanie prędkości obrotowej wynoszącej 9000 obr. / min. Maksymalny rozmiar tarczy, jaką można sparować z DCG405P2 wynosi 125 mm, pozwalając wykorzystywać szlifierkę do realizacji szerokiego spektrum zadań.

Warto także wyposażyć się w szlifierkę mimośrodową DeWalt DWE6423. Jej wysoka uniwersalność umożliwi zgrubne szlifowanie oraz wygładzanie powierzchni stali i drewna. Szlifierka mimośrodowa doskonale sprawdzi się również podczas usuwania starych powłok lakierniczych oraz renowacji zabytkowych mebli.

Narzędzia pomiarowe DeWalt

Amerykańska firma może pochwalić się też produkcją specjalistycznych narzędzi pomiarowych. Klienci żółto-czarnej marki w szczególności chwalą sobie lasery krzyżowe, przy pomocy których można szybko i intuicyjnie wyznaczyć pion i poziom.

Samopoziomujący się laser krzyżowy DeWalt DW088KD rzutuje na powierzchnię roboczą 2 czerwone wiązki, ułatwiając wszelkiego rodzaju prace montażowe oraz wykończeniowe. Zakres widoczności we wnętrzach oraz miejscach zacienionych sięga 10 metrów. Użyteczność lasera można jednak zwiększyć stosując detektor DE0892. Dzięki niemu możliwe jest odczytywanie wiązki na odległości dochodzącej do 50 metrów, nawet w warunkach maksymalnego naświetlenia powierzchni roboczej.

Kolejnym ciekawym sprzętem jest DeWalt DW088CG emitujący 2 wiązki zielone, które są widoczne z dystansu 20 m. Ich jaskrawa barwa jest czytelna nawet w pełnym nasłonecznieniu, dzięki czemu laser krzyżowy może być z powodzeniem wykorzystywany zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. DeWalt DW088CG również może być sparowany z detektorem DE0892.

Narzędzia ogrodowe DeWalt

Sprzętem marki DeWalt mogą zainteresować się też osoby chcące zadbać o swój ogród. Firma ma w swojej ofercie bogaty asortyment narzędzi ogrodowych – poczynając od siekier i pił ręcznych, przez nożyce do cięcia żywopłotów i kosiarki, a kończąc na wydajnych pilarkach łańcuchowych.

Co ciekawe, elektryczne sprzęty do pielęgnacji powierzchni zielonych oferowane przez DeWalt w większości oferowane są w formie narzędzi zasilanych akumulatorowo. Dzięki temu korzystając z nich, można niemal całkowicie zapomnieć o kablach plączących się pod nogami i skupić się na wykonywaniu zaplanowanych zadań.

DeWalt – akcesoria i osprzęt

Firma DeWalt nie zapomina również o najbardziej podstawowym wyposażeniu, czego efektem jest bogata oferta akcesoriów oraz osprzętu eksploatacyjnego. Producent zapewnia swoim klientom możliwość nabycia wysokiej jakości wierteł, otwornic, tarcz tnących i szlifujących, a także brzeszczotów do wyrzynarek oraz pił szablastych. W ofercie DeWalt znaleźć można też bity, końcówki i nasadki udarowe, ostrza noży oraz łańcuchy do pił.

DeWalt – Gwarancja

Każda osoba kupująca narzędzia marki DeWalt u autoryzowanych sprzedawców może liczyć na gwarancję oraz pełne pozakupowe wsparcie techniczne. Po zarejestrowaniu nowo nabytego sprzętu na stronie producenta klient uzyskuje trzyletni okres gwarancyjny. Rozszerzona gwarancja dotyczy także firm oraz osób wykorzystujących narzędzia w celach profesjonalnych.

Artykuł sponsorowany

Materiały promocyjne

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Drogi Użytkowniku,

    klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

    Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

    Nie zgadzam się

    Informacje o usługach Dewalt D28810

    Bezpośredni link do pobrania Informacje o usługach Dewalt D28810

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Informacje o usługach Dewalt D28810