Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Emerson Rosemount 141

Emerson Rosemount 141 to zaawansowany system zawierający urządzenia, które służą do monitorowania i sterowania procesami. System może być używany w wielu różnych aplikacjach, w tym w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, przemysłowym i wielu innych. System składa się z wielu różnych części, w tym: czujników, przetworników, sterowników i innych. Aby skonfigurować Emerson Rosemount 141, konieczne jest poznanie specyfikacji i instrukcji części zamiennych. Specyfikacja i instrukcja części zamiennych jest dostępna na stronie producenta i zawiera szczegółowe informacje dotyczące każdej części systemu, w tym jej wymiary, przeznaczenie, wymagane materiały i inne. Instrukcje części zamiennych zawierają instrukcje instalacji i konserwacji części, a także wskazówki dotyczące bezpiecznego użytkowania. Specyfikacja i instrukcja części zamiennych Emerson Rosemount 141 są niezbędne do prawidłowego skonfigurowania i użytkowania systemu.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Emerson Rosemount 141

The store will not work correctly in the case when cookies are disabled.

Przejdź do treści

  • Porównaj ()
  • WNĘTRZA
  • SZKŁO
  • Profile

NAwigacja

Menu

Konto

Wyszukiwarka

  • Strona głównaSerwisServiceKatalog części zamiennych

Wanny akrylowe

Kabiny prysznicowe

Parawany nawannowe

Armatura

Ceramika

Brodziki

Dodatki łazienkowe

Meble łazienkowe

Stelaże podtynkowe

Hydromasaż

Syfony

Lustra

Posiadamy własne oznaczenia produktów i towarów w udostępnianych Katalogach zgodne z Jednolitym Systemem Informowania o Jakości Części:

O - części oryginalne* (OE) oznakowane logo - znakiem towarowym producenta pojazdu.

Q - części oryginalne* (OEM/OES) oznakowane logo - znakiem towarowym producenta części, dostarczającego dany element na pierwszy montaż.

PC - części nadwozia o porównywalnej jakości**, które dodatkowo posiadają certyfikat jakości wydany przez jeden z instytutów: Centro Zaragoza, Thatcham lub TÜV Rheinland.

PJB - części o porównywalnej jakości**, szczególnie polecane przez dostawcę (dystrybutora), których jakość jest dodatkowo gwarantowana przez wskazanego w katalogu i zawsze tego samego Producenta.

PJ - części o porównywalnej jakości**, szczególnie polecane przez dostawcę (dystrybutora).

P - części o porównywalnej jakości**.


Części oznakowane Z i ZJ mogą być wykonane z różnych surowców i przy użyciu innych technologii niż te stosowane przy produkcji części oryginalnych.


ZJ - zamienniki o podwyższonej jakości, polecane przez dostawcę (dystrybutora).

Z - pozostałe zamienniki.

Produkty oferowane w zakładce Układy termiczne katalogów są oznaczane specjalnie dla tego asortymentu dedykowanymi oznaczeniami jakości. 

Na rynku części samochodowych, prezentowane przez firmę Polcar podejście tj. umieszczenie informacji o jakości dla wszystkich oferowanych części, jest unikalnym w skali światowej rozwiązaniem, umożliwiającym świadomy wybór towaru według najważniejszych dla danego Klienta kryteriów np. relacji jakość/cena a wiek samochodu.


Podstawą do przygotowania Systemu oznaczeń jakościowych firmy Polcar była dyrektywa Komisji Europejskiej 1400/2002 tzw. GVO (dziś jest to dokument historyczny, kontynuowany w Rozporządzeniu Komisji UE nr 461/2010).

* „oryginalne części zamienne” to części zamienne tej samej jakości, co komponenty stosowane do montażu pojazdu samochodowego, produkowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcyjnymi, ustalonymi przez producenta tych pojazdów do produkcji komponentów lub części zamiennych danego pojazdu samochodowego, w tym części zamienne produkowane na tej samej linii produkcyjnej, co komponenty danego pojazdu samochodowego; przyjmuje się, że części zamienne są oryginalne, jeżeli producent tych części zaświadczy, że zostały one wyprodukowane zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcyjnymi ustalonymi przez producenta danych pojazdów i są one tej samej jakości, co części stosowane do montażu tych pojazdów;

** „części zamienne o porównywalnej jakości” to części zamienne, których producent zaświadczy, że są one tej samej jakości, co komponenty, które są lub były stosowane do montażu danych pojazdów samochodowych.

42-100 Kłobuck
ul. Szkolna 115

Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Emerson Rosemount 141

Bezpośredni link do pobrania Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Emerson Rosemount 141

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje o specyfikacji i instrukcja części zamiennych Emerson Rosemount 141