Dane i instalacja Ge Jet211h

Ge Jet211h to zaawansowana technologia, która umożliwia instalację i konfigurację sterowników i czujników w sieciach wirtualnych lub w chmurze. Może automatycznie wykrywać urządzenia w sieci i wykorzystywać je do przetwarzania danych przy użyciu protokołów sieciowych, takich jak Ethernet, Wi-Fi lub Bluetooth. Ge Jet211h umożliwia tworzenie szczegółowych wizualizacji danych w czasie rzeczywistym, zapewniając użytkownikom możliwość monitorowania i analizowania danych w celu lepszego zrozumienia ich znaczenia. Dodatkowo, Ge Jet211h zapewnia zabezpieczenia w postaci szyfrowania i autoryzacji dla wszystkich przesyłanych danych.

Ostatnia aktualizacja: Dane i instalacja Ge Jet211h

Nie ma znaczenia, czy kamera ma zastąpić lampę zewnętrzną, czy też zostanie zainstalowana w zupełnie nowym miejscu – montaż odbywa się szybko i bez komplikacji

Prosty montaż w każdym domu

Kamera zastępuje lampę zewnętrzną

Montaż w 4 krokach

 • Zdemontuj lampę
 • Przymocuj do ściany uchwyt kamery
 • Podłącz przewody
 • Przytwierdź kamerę do uchwytu

Nie posiadasz lampy zewnętrznej

 • Wyprowadź przewód zasilający w miejscu odpowiednim do monitorowania domu lub ogrodu
 • Postępuj zgodnie z instrukcją montażu

Znajdź montera

Łatwy samodzielny montaż

Wystarczy parę prostych czynności, aby samodzielnie zamontować zaawansowaną kamerę do monitoringu z mocnym reflektorem

Profesjonalny montaż

Nie zamierzasz samodzielnie instalować kamery? Skorzystaj z pomocy sieci profesjonalistów pracujących dla Netatmo (Netatmo Pro).

Jak to działa?

WiFi

Inteligentna Kamera Zewnętrzna komunikuje się z ruterem poprzez sieć bezprzewodową bez pomocy urządzeń pośredniczących. Kamerą można sterować zdalnie za pomocą aplikacji Netatmo.

Skorzystaj z naszej wiedzy i narzędzi zgromadzonych w jednym miejscu, aby zaoszczędzać czas podczas montażu instalacji elektrycznych.

Przygotowaliśmy tę platformę, aby ułatwić Ci dostęp do naszych materiałów. Zebraliśmy je w jednym miejscu, aby poszukiwanie informacji czy rozwiązań było proste i szybkie. Strefa została przygotowana specjalnie dla Ciebie! Zapraszamy do korzystania z naszych narzędzi, do udziału w konkursach oraz dołączenia do newslettera.

Certyfikaty

Nasze produkty spełniają wymagania unijne oraz są oznaczone znakiem CE. Przejdź do wyszukiwarki, aby pobrać certyfikaty interesujących Cię produktów.

Chcesz sprawdzić cenę produktów?

Poszerz swoją wiedzę i dowiedz się więcej z artykułów na blogu

Konfigurator SwitchBoard

SBC to program do projektowania rozdzielnic niskiego napięcia. Umożliwia konfigurację rozdzielnic od najmniejszych obudów modułowych, poprzez Profi+ do XVTL (2500A), wykluczając po drodze obudowy, które nie spełniają wymagań ze względu na montaż i prąd znamionowy poszczególnych aparatów, dostępne miejsce w obudowie oraz ilość zadanych sekcji.

Uzyskaj darmowy dostęp do naszych webinariów prowadzonych na żywo oraz przeglądaj nagrania zakończonych już szkoleń. Ucz się z naszymi ekspertami.Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje o zmianach w przepisach, technologiach i produktach.

Przed rozpoczęciem używania Django musisz je zainstalować. Zobacz Kompletny przewodnik instalacji, który zawiera wszelkie ewentualności. Ten poradnik poprowadzi cię przez podstawową instalację, która wystarczy do przejścia etapu wprowadzenia.

Instalacja Pythona¶

Django jest frameworkiem webowym napisanym w Pythonie i wymaga go do działania. 1/faq/install/#faq-python-version-support">Której wersji Pythona mogę użyć z Django? , aby dowiedzieć się więcej. Python zawiera lekką bazę danych SQLite więc na tym etapie nie musisz zaprzątać sobie głowy konfigurowaniem innej bazy.

Pobierz najnowszą wersję Pythona z https://www. org/downloads/ lub przez menadżer pakietów twojego systemu operacyjnego.

Możesz zweryfikować czy Python jest zainstalowany wpisując python w linię komend powłoki; powinieneś zobaczyć coś w tym stylu:

Python 3. x. y[GCC 4. x] on linuxType "help", "copyright", "credits" or "license" for more information. >>>

Skonfiguruj połączenie z bazą danych¶

Ten krok jest niezbędny tylko jeśli chciałbyś pracować z „dużym” silnikiem bazodanowym jak PostgreSQL, MariaDB, MySQL lub Oracle. Aby zainstalować taką bazę danych, sprawdź informacje na temat instalacji bazy danych.

Zainstaluj Django¶

Istnieją trzy sposoby, aby zainstalować Django:

 • Zainstaluj oficjalne wydanie. To najlepsze podejście dla większości użytkowników.
 • Zainstaluj wersję Django dostarczaną przez dystrybucję twojego systemu operacyjnego.
 • Zainstaluj najnowszą wersję deweloperską. Ta opcja jest dla entuzjastów, którzy chcą najnowsze i najlepsze funkcjonalności i nie boją się uruchamiać całkowicie nowego kodu. Możesz napotkać nowe bugi w wersji deweloperskiej, ale zgłaszanie ich pomaga w rozwoju Django. Także wydania pakietów od osób trzecich z mniejszym prawdopodobieństwem będą kompatybilne z deweloperską wersją niż z ostatnim stabilnym wydaniem.

Zawsze sprawdzaj dokumentację dotyczącą wersji Django, której aktualnie używasz!

Jeśli robisz oba pierwsze dwa kroki, miej oko na fragmenty dokumentacji oznaczone new in development version. To wyrażenie oznacza funkcje, które są dostępne jedynie w wersjach deweloperskich Django i prawdopodobnie nie będą działać z oficjalnym wydaniem.

Sprawdzanie¶

Aby zweryfikować czy Django jest widoczne dla Pythona, wpisz python w linię komend. Później przy prompcie Pythona, spróbuj zaimportować Django:

>>> import django>>> print(django. get_version())4. 1

Możesz mieć zainstalowane inne wersje Django.

Dane i instalacja Ge Jet211h

Bezpośredni link do pobrania Dane i instalacja Ge Jet211h

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane i instalacja Ge Jet211h