Czyszczenie i pielęgnacja CAndh Guhn18nk3ao

Czyszczenie i pielęgnacja Candh Guhn18nk3ao jest bardzo ważna, aby zapewnić produktowi długą żywotność i optymalną wydajność. Aby utrzymać czystość i pielęgnację, należy regularnie czyszczyć obudowę, wtyczki i porty oraz części wewnętrzne. Do czyszczenia obudowy Candh Guhn18nk3ao należy używać miękkiej szmatki nasączonej czystą wodą. Do czyszczenia portów i wtyczek należy używać suchych szmatek. Nie należy używać środków ściernych ani detergentów. Aby zachować optymalną wydajność, należy regularnie sprawdzać i czyścić elementy wewnętrzne.

Ostatnia aktualizacja: Czyszczenie i pielęgnacja CAndh Guhn18nk3ao

Szeroka gama akcesoriów, odkamieniaczy, środków czyszczących oraz zapachów do pralek, zmywarek i suszarek.

Gama produktów

Tabletki Czyszczące do pralek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Tabletki Czyszczące do zmywarek

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

3-W-1 ODKAMIENIACZ, ODTŁUSZCZACZ, ŚRODEK DO UTRZYMANIA HIGIENY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ODKAMIENIACZ MAGNETYCZNY

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ZESTAW DO PIELĘGNACJI PRALKI

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dla większości jeźdźców opieka nad koniem, w tym działania obejmujące jego czyszczenie i zabiegi pielęgnacyjne, to nie tyle smutny obowiązek, co przyjemność. W tym czasie człowiek nawiązuje szczególną więź ze zwierzęciem, dzięki czemu spędzony w taki sposób czas jest jeszcze przyjemniejszy. Pielęgnacja koni wymaga jednak przestrzegania kilku podstawowych zasad i wytycznych. Jakich? Dowiedz się wraz z nami.

Użycie profesjonalnych narzędzi

W arsenale osoby zajmującej się czyszczeniem koni musi znaleźć się kilka profesjonalnych przedmiotów. Chodzi między innymi o osobne szczotki posiadające zarówno twarde, jak i miękkie włosie, kopystkę do oczyszczania kopyt, a także zgrzebło standardowe i igiełkowe. Tego typu, wysokiej jakości artykuły do czyszczenia koni, możemy zakupić w profesjonalnych sklepach jeździeckich. Jeśli chcemy zaoszczędzić na czasie, dobrze skorzystać z oferty internetowej - jednym z tego typu podmiotów jest Crazy Horse, gdzie możemy nabyć wszystkie potrzebne przedmioty, zarówno dla konia, jak i dla jeźdźca.

Zacznij od czyszczenia kopyt

Pierwszym krokiem, od którego najczęściej zaczyna się pielęgnację koni w stadninach, jest wyczyszczenie kopyt zwierzęcia. Wykonuje się to za pomocą specjalnych przyrządów określanych mianem kopystek, które przeznaczone są stricte do tego celu. Cały proces czyszczenia wykonujemy uważnie i spokojnie, gdyż pozostawione i nagromadzone zabrudzenia mogą z czasem powodować u konia dyskomfort.

Czyszczenie sierści konia

Po oczyszczeniu kopyt przechodzimy do zabiegów pielęgnacyjnych skóry. Najpierw rozpoczynamy od rozklejenia sierści na tułowiu, co najczęściej czynimy za pomocą zgrzebła. Po dokładnym wykonaniu tego kroku, czyścimy zwierzę szczotką z twardym włosiem. W trakcie tej czynności musimy być odpowiednio uważni i ostrożni, zwracając jednocześnie baczną uwagę na zmiany skórne. Jeśli zauważymy strupki lub rany po ukąszeniach owadów, możemy zastosować wazelinę, która pomoże skórze w przyspieszeniu procesu gojenia. Gdy skończymy oczyszczać tułów, przechodzimy do ostatniej partii, czyli głowy i pyska, które czyścimy w sposób delikatny i spokojny, najlepiej za pomocą mokrej gąbki. Jeśli zajmujemy się pielęgnacją wielu zwierząt, musimy pamiętać o zachowaniu czystości w przypadku stosowanych przedmiotów stosowanych do tego celu, aby uniknąć rozprzestrzeniania wśród koni infekcji.

Czyszczenie konia to proces, w którym z czasem nabierzemy wprawę. Ważne jest jednak to, aby pielęgnacja ta od początku odbywała się uważnie i spokojnie – tylko wtedy będziemy pewni, że zwierzę pozostanie zdrowe oraz zadbane.

00312086

Następca dla17003177

Cena z VAT

Jednostka opakowania:1 szt.

Na stanie

Gdzie chcesz kupić swój produkt?

Ten produkt nie jest dostępny na stronie Bosch. Proszę wybierz inny sklep.

Kup w sklepie stacjonarnym

Centrum Kontaktu

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Centrum Kontaktu pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-20:00, w weekendy 8:00-17:00.

42 271 5555
  • Poznaj nasz serwis

Infolinia produktowa

Informacje produktowe, dobór urządzeń.

Czyszczenie i pielęgnacja CAndh Guhn18nk3ao

Bezpośredni link do pobrania Czyszczenie i pielęgnacja CAndh Guhn18nk3ao

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Czyszczenie i pielęgnacja CAndh Guhn18nk3ao